Joel Hakala urheiluhieroja

006 Joel Hakala: urheiluhierojasta menestyväksi digiyrittäjäksi

posted in: Bisneskoulu | 0
Jaa tästä, kiitos!
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

Lataa jakso tästä

Vieraanani tässä jaksossa on Joel Hakala, (eroonjumeista.fi) urheiluhieroja ja digiyrittäjä. Puhumme siitä, mitä hän on oppinut matkallaan digiyrittäjyydestä, mitkä ovat oikeasti tärkeitä juttuja verkkokurssin ideoinnissa ja sen myynnissä. Ja miksi iso yleisö ei itsestään muutu isoksi asiakaskunnaksi.

 

Puhumme myös siitä, miten hän löysi rohkeutta esiintyä omana itsenään videoissa Facebookissa, jonka avulla hän siis on koonnut 50 000 seuraajan yleisön facebookissa. Ja miksi henkinen kehitys on yrittäjälle äärimmäisen tärkeää? Miten avain kaikessa bisneksen kehityksessä on se, että rikkoo omia rajojaan. Jos haluaa muuttaa jotain, pitää ensin kehittää itseään!

 

Kuuntele jakso tästä

 

Ilmoittaudu mukaan perjantai 13.12. webinaariin “Paketoi osaamisesi menestyväksi verkkokurssiksi” >>

 

 

Tutustu Joeliin:

Eroonjumeista.fi Facebook-sivu >>

Eroonjumeista.fi >>

Joelhakala.fi >>

Jaa tästä, kiitos!
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

Mitä ajattelet?

kommentti